loading...
پایگاه دانلود دانشجـــــــــــــــــــــویـــــــی
پاسخ به سوالـــــــــــــــــــــات شما

لطفا سوالات خود را در مورد رشته ی درسی خود و مطالب سایت و...در قسمت نظرات قرار دهید..

محسن جهانگیری بازدید : 213 سه شنبه 06 فروردین 1398 نظرات (1)


سلام دوستان 
در این پست یک سایت عالی به شما پیشنهاد میکنم که با ثبت نام در آن و انجام یک سری فعالیت ها میتوانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید بدون نیاز به هیچگونه سرمایه خبر خوب و متفاوت اینکه این سایت دارای اپ اندرویدی هست که به راحتی میتوانید با گوشی همراه خود با آن کار کنید

توجه: برای اینه در این کار نتیجه بگیرید نیاز به تلاش اولیه و ثبات هست اگر بیکار هستید یا وقت آزاد دارید پس می ارزه براش تلاش کنید. بنده خودم بارها از این سایت برداشت داشتم و اکنون که این مطلب را مینویسم حدود 4 سال است که در این سایت عضو هستم و بسیار معتبر است.
برای اینکه شروع به درآمد کنید و با این سایت آشنا بشید ادامه ی مطلب را بخوانید ... باز هم میگویم اگر وقت دارید و حوصله دارید این کار فوق العاده استمحسن جهانگیری بازدید : 333 سه شنبه 26 خرداد 1394 نظرات (0)

شما هم خسته شدید از تعمیرات سخت افزار و هزینه های زیاد آن؟؟

شما هم میخواهید خودتان کامپیوتر تان را تعمیر کنید؟؟

دوست دارید یک تعمیراتی باز کنید؟؟

این مجموعه دارای بهترین آموزش سخت افزار کامپیوتر به صورت گام به گام و دارای تصاویر از مراحل کار می باشد و یادگیری شمارا راحت وآسان میکند برای دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید

دانــــــــــــــــــــــــــــلود

محسن جهانگیری بازدید : 173 سه شنبه 26 خرداد 1394 نظرات (0)

چقدر يه شکست تو زندگيت مهمه؟؟آيا باعث شکوفاييت ميشه يا اين که باعث ميشه که نا اميد بشي و دست از تلاش برداري..اگر اين قدر قوي نيستي که ببازي ..مسلما توانايي برتده شدن را نيز نخواهي داشتهيچ رازي در موفقيت وجود ندارد..موفقيت نتيجه آمادگي..تلاش سخت..و درس گرفتن از شکست هاستهميشه زيرکترين آدم ها کساني نيستند که کمترين ميزان شکست را دارند بلکه کساني هستند که از شکست ها بهترين درس را مي ند...شکست معمولا يک موقعيت موقتي است..ولي نا اميد شدن آن را به يک موقعيت دائمي تبديل ميکندشکست بايد  مثل يک معلم براي ما باشه  ..نه يک مانع براي پيشرفت...

شکست مي تواند باعث بشه يه مقداري عقب بيافتي از کارات ولي نبايد مسبب مغلوب شدنت باشد...

شکست به منزله يک وقفه توي کارات هست ولي نه يک نفطه پايان.

.تنها در صورتي ميتواني از شکست اجتناب کني که چيزي نگي ..کاري نکني...و هيچ چي نباشي ...

....... (يعني در واقع پاهات رو رو به قبله دراز کني و هيچ کاري نکني )اگرنمي توني  اشتباه کني يعني هيچ کاري نمي توني بکنيهيچ کسي نميتونه شرط ببنده که با يه حرکت   قادر به برنده شدن در يک بازي شطرنج هست... يه زمانهايي لازمه تو يه قدم عقب نشيني کني  تا بتوني يه قدم به جلو بر داريبزرگترين موهبت اين نيست که هيچ زمان شکست نخوري... بلکه اين است که بعد از هر شکست بتوني دوباره بلند شيقضاوت ديگران نسبت به من روي  تعداد دفعاتي نيست که شکست خورده ام..بلکه روي تعداد دفعاتي است که موفق شده ام ..

و تعداد دفعاتي که موفق شده ام دقيقا زماني بوده که بلا فاصله بعد از اين که شکست خورده ام  دوباره به تلاش ادامه داده ام و موفق شده ام....  ....بيشتر آدم ها زماني نا اميد ميشن که چيزي به موفقيتشون نمونده..در يک قدمي پيروزي  دست از تلاش بر مي دارند...آنها در دقيقه آخر تمامي اميد خود را از دست ميدهند..يک قدم مانده به خط پايان و پيروزي    ...اگر احتمال شکست وجود نداشت ..پيروزي  بي معني بود

(طعم شيرين خود را از دست مي داد)....

 

 


sevda بازدید : 280 یکشنبه 30 شهریور 1393 نظرات (0)

کامپیوترتان را در ۲ ثانیه خاموش کنید

تم‏های مخفی ویندوز 7

قرار دادن تصویر بر روی آهنگ به وسیله Windows Media Player

 نکته مهم در نرم افزار Internet Download Manager

ویروس‏یابی اتوماتیک فایل‏ها پس از دانلود در نرم افزار IDM

تجربه مجازی کار با گوشی‏های موبایل

یک ترفند بامزه در صفحه دسکتاپ ویندوز

رفع مشکل راست کلیک در Word

مشاهده مجدد آفلاینهای پاک شده

وقتی کامپیوترتان هنگ کرد میانبر بزنید

روش‌هایی ساده برای افزایش عمر CD ها

ویروس ویکی لیکس هم آمد

توضیحات همه ی موضوعات بالا را در ادامه مطالب بخوانید..

sevda بازدید : 211 یکشنبه 30 شهریور 1393 نظرات (0)

قصد داریم تا هم اکنون 4 ترفند ریز و درشت در بخش میل یاهو به شما معرفی کنیم. 4 ترفند کاربری که میتواند در کار چک کردن ایمیل و کار با صفحه Yahoo Mail به شما کمک فراوانی کند. این ترفندهای کوچک را دست کم نگیرید!
توجه: برای خواندن ادامه ترفند بر روی ادامه متن کلیک کنید.

قصد داریم تا هم اکنون 4 ترفند ریز و درشت در بخش میل یاهو به شما معرفی کنیم. 4 ترفند کاربری که میتواند در کار چک کردن ایمیل و کار با صفحه Yahoo Mail به شما کمک فراوانی کند. این ترفندهای کوچک را دست کم نگیرید!


برای مطالعه به ادامه مطالب بروید..

sevda بازدید : 414 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)


چگونه بفهمیم کسی از ما خوشش می آید؟

 

آنچه که اغلب آقايان به دنبالش هستند، يک سري علائم و نشانه هايي اسـت که بوسيله آنها متوجه علاقمندي حقيقي طرف مقابلشان شوند...
شـنيدن جواب رد از طـرف يـک زن بـراي مـردان اصـلا" مسئله خوشايندي نمي باشد. هيچ چيـز بـه انـدازه اينکه زن روياهايتان تقاضاي ازدواج شمـا را نـپـذيـرد، براي اتـان گـران تـمـام نـمي شود. پـيـش خـود تـصـور ميکرديد که او به شما علاقه مند است ولي....


 

احتمالا" برداشتتان از علائم علاقمندي او اشتباه بوده است.
از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علايق رومانتيک خود بصورتي زيرکانه و پيچيده عمل ميکنند(مگراينکه طرف مقابلشان خوش تيپ و پول دار باشد آنجوري که خودشان اظهار مي کنند) و اکثر آنها جوابهاي ضـد و نقيضي ميـدهـند چون خودشان مطمئن نيستند که چـه چيزي در سرشان ميگذرد.
بنابراين آنچه که اغلب آقايان به دنبالش هستند، يک سري علائم و نشانه هايي اسـت 

برای مطالعه به ادامه مطالب بروید..

sevda بازدید : 218 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)

همه میدانیم که جذابیت شخصیتی با جذابیت زیبا بودن فرق دارد. جذابیت و گیرایی شخصیتی کاملا اکتسابی است و آگاهانه و یا ناآگاهانه کسب میشود. در این پست در مورد راههای کسب جذابیت شخصیتی می نویسم:


۱ – وضع ظاهری آراسته و مرتبی داشته باشیم

مرتب و تمیز باشیم، هماهنگی و پاکیزگی ناخودآگاه باعث جذب مردم می شود. البته باید دقت شود که لباس های عجیب و غریب باعث جذب نمی

برای مطالعه به ادامه مطالب بروید..

محسن جهانگیری بازدید : 307 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)

قانون برای زندگی بهتر
1- برای زندگی خود قوانینی در نظر بگیرید و سعی كنید از آنها سرپیچی نكنید. این قوانین را پس از مشورت با متخصصان و افرادی كه تجربه یك زندگی موفق را داشته اند، تدوین كنید.

2- از "خود"، "افرادی كه در زندگی شما نقش دارند" و "محیط اطرافتان" شناخت كافی به ...

برای مطالعه بیشتر به ادامه مطالب بروید..

محسن جهانگیری بازدید : 263 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)

یاری از دانش ‌آموزان روزهای پیش از امتحان را تا حد امکان به مطالعه می ‌پردازند و تصور می‌ کنند که غذا و استراحت مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ‌توان بازده فکری را افزایش داد.

به کارگیری نکات و توصیه ‌های زیر توان شما را برای یادگیری بهتر و موفقیت در امتحانات افزایش می‌دهد:

۱- در زمان کار یا مطالعه غذا نخورید و برای این کار زمان خاصی را در نظر بگیرید تا با آرامش بیشتری ..

برای مطالعه به ادامه مطالب بروید..

محسن جهانگیری بازدید : 269 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)


کمرويي شرايط ناتـوان کنـنده اي براي اغلب افراد پـديـد   مي آورد و مانع از ايفاي نقش در موقعيتهاي اجتماعـي و بيان دلمشغوليها و درخواست ازدواج از شخص مــورد  علاقه خود ميگردد.

 

واقعيت اين است که اغـلب انـسـانـهـا دقـيـقـا" از هـمـان شخصيت دلخواه طـرف مقابلشان برخوردارند ولي بدليل   کمرويي و ترس، از بـيـان درخـواسـت ازدواج طفره ميروند و اغلب توسط معشوقه اشان مورد شکوه و شکايت قرار     ميگيرند.اينگونه افراد فقط به ملاقات و قرارهاي عاشقانه   اکتفا کرده و گام بلندتري بر نميدارند . اگـر کمرويي شما    را از رسيدن بفرد مـورد علاقه تان بازميدارد به مـطـالـعـه خود ادامه داده تا بياموزيد چگونه ميتوانيد بر آن چيره شويد.

از شماره 10 شروع میکنیم تا شماره 1


 شماره 10

 

با دوستان خود تمرين کنيد

 

  عامل اصلي در کمرويي، ترس از عدم پذيرش (طرد شدن) اسـت. ايـن عـامـل را تـوسط نزديک شدن و برگزيدن فردي بـراي دوسـت و يـا بـرادر خـود از ميان برداريد. از آنجايي که غرور خودتان در معرض خطر..


برای مطالعه به ادامه مطالب بروید..


محسن جهانگیری بازدید : 382 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)

تحقیقات نشان می دهد که داشتن ارتباط خوب روابط را ارتقاء می بخشد، همچنین صمیمیت، اعتماد و حمایت بین طرفین را نیز بیشتر می کند. عکس این مسئله نیز صادق است: ارتباط بد صمیمیت را از بین برده، عدم اعتماد و اطمینان ایجاد می کند و حتی موجب تحقیر و اهانت بین دو طرف می شود. در زیر به چند نمونه از رفتارها و الگوهای ارتباطی ضعیف، منفی و حتی مخرب اشاره می کنیم که هر دعوا و مرافعه ای را بدتر می کند.

1. اجتناب از دعوا به طور کل:

...به جای صحبت کردن درمورد مشکلات در یک جو آرام و توام با احترام برخی افراد سعی می کنند هیچ چیز

برای مطالعه بقیه مطلب به ادامه مطالب بروید..


محسن جهانگیری بازدید : 210 شنبه 29 شهریور 1393 نظرات (0)
مانع موفقيت! سه شنبه, نوامبر 3, 2009 5:11 هموطن-۱) پشت گوش‌ اندازيافرادي كه علامت مزمن اين “بـيـمـاري” در آنها ديده ميشود، مايلند با اين جملات توجيه كننده كه ” تمام كردنش كاري نخواهد داشت” و يا “نگران نباش، وقت براي انجام دادنش بسيار است”، كارها و وظايف‌شان را براي هميشه از سر خود باز كرده و به تعويق بيندازند. اگر كاري در حد و اندازه قابليت‌هايتان به شما روي آورد ولي به دليل عذر و بهانه‌هاي ذكر شـده از انجام آن ممانعت بعمل آورديد، قطعا” پشت گوش اندازي مشكل اصـلي بـوده و بايد مرتفع گردد. احساس مي‌كنيد كه زمان در اختيار شما اسـت، اما هنگامي كـه وقـت موعود نزديك مي‌شود، براي اتمام كار بسرعت هجوم مي‌آوريد و نتيجه آن خواهد شد كه آن طور كه در ابتدا مد نظرتان بود از انجام عمل مورد نظر باز خواهيد ماند.۲) ترس از موفقيتمانع اصلي ديگر واهمه داشتن از موفقيت است. با اينكه چنين افرادي دقيقا” مي دانند و برای مطالعه بیشتر به ادامه مطالب بروید..
سفارش رایگان
هر آنچه که شما میخواهید... فقط کافی است بعد از عضو شدن به ما سفارش دهید و کمتر از یک ساعت جواب بگیرید. بروزترین سایت دانشجویی.mohsen1s.rozblog.com
درباره ما
انجمن علمی مهندسی دانشگاه تبریز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 175
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 53
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 53
 • بازدید امروز : 62
 • باردید دیروز : 163
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 505
 • بازدید ماه : 3,686
 • بازدید سال : 32,576
 • بازدید کلی : 577,449
 • کدهای اختصاصی